Brněnské stovky

Po dopoledních závodech na věžích začíná závod na 100m překážek. Celá soutěž je ve stylu dvojboje, to znamená, že někteří účastníci budou vyhodnoceny ještě v celkově. Z našich závodníků se věží nezúčastnil pouze Filip, ale už teď je mu to líto. Na druhou stranu je to tak možná lepší. Má strach z výšek a netrénoval to, ale má pocit, že překážky nám život dává pro to abychom je překonávali.

Celý příspěvek

MČR hry plamen a dorostu Brno – den třetí (dopsat)

Ráno opět vstávám o hodně dříve než ostatní a budím je dalšími motivačními songy. Děti jsou již na to navyknutí a ani moc neprotestují. Dnes nás čeká finále. Jsou to všechno disciplíny ve kterých si vedeme dobře, ale jak to bude pod tlakem, těžko říct. Po několika dnech smůly bych byl rád, kdyby již vše klapalo. Livka však dostala angínu a leží na pokoji v horečkách. Livka byla jediná z mých svěřenců v kategorii starších jen coby fanoušek. Přesto máme jí na starosti.

Celý příspěvek

MČR hry plamen a dorostu Brno – den druhý

Blažený spánek nám dal zapomenout na útrapy prvního dne. Probudily jsme se do krásného dne. V plánu byly přejímky materiálu, tréninky požárních útoků a mezinárodní disciplíny CTIF. Zejména požární útok CTIF nám dělá vrásky. Neumíme jej a i když PUCTIF jsme cvičili stále dokola, nebylo to nic moc platné. Bylo to vidět i v krajském kole. Pro změnu na štafetě si hodně věříme. Celý příspěvek