STIMAX – Ústí nad Labem (III)

Pojedeme na další STIMAX, kdo pojede? Zvedla se lavina rukou. Dokonce tolik, že někoho musíme nechat doma. Toho „černého Petra“ si vytáhla Míša. Ráno jsme připraveni před hasičárnou a výjimečně na nikoho nečekáme, je nás dokonce o jednoho víc. Nemůžeme se dopočítat. Je tu někdo navíc. Ten navíc je Štěpán.  Celý příspěvek

Žimutice – požární útok

Do Žimutic nebylo původně plánováno jet. Dokonce jsem si chtěl odpočinout. Stejně Hanička s námi nemůže a co tam budeme dělat sami. Mladší žáci ovšem zklamání z nepovedeného útoku ve Zlivi těžce nesli a Dája chtěla mermomocí zaběhnout i s mladšíma. Dobře, řekl jsem po ukončení Zlivského dvojboje, pojedeme.

Celý příspěvek

Dvojboj Zliv

Na tento dvojboj odjíždím s obavami, jak to vlastně dopadne. Odpolední tréninkový útok v pátek vyzněl ve prospěch mladších. Zaběhli na tréninku poprvé 18,99. Mám pocit, že by to mohlo konečně klapnout. To starší na štafetě moc neukázali. Zejména protože přeskok máme snad poprvé v klučičím podání. Bariéra trvá přeci jen o něco déle než dívčí příčné břevno. Tréninkový útok za 21 je taky nic moc. Jak se všechno může otočit? To se dočtete níže.

Celý příspěvek

Věže – Hranice

Hele tak víš co? Já si vezmu dovolenou a vezmu jí tam. Co na to říkáš? Zítra Ti dám vědět jestli to klapne. Tak nějak začal náš rozhovor o tom jak dostat Lindu na věže ve čtvrtek dopoledne. Dovolenou jsem dostal. V tu dobu jsem měl informaci, že jí povezu zpátky kvůli škole a že jinak by jet nemohla. Ve finále jsem jel zpátky sám.

Celý příspěvek

STIMAX – Žatec (II)

Do Žatce jedeme jen osobákem. Ty největší esa jsou na okrese za ženy nebo zraněné. Přesto všechno jedno želízko máme.Lada včera zaběhla na stovkách svou první osmnáctku. To je skvělý čas a tak doufám, že i zde se ukáže. Kromě Lady na nás ve Bzí čekala Andělka a Livka. Livie umí zaběhnout na 60m šestnáctku a Andělka se neustále zlepšuje. Fifin je tradiční účastník závodů kde není až tak silná konkurence a sem se rozhodl jet s námi. Počasí se přihlásilo skvělé a tak zbývalo jen dojet včas. Celý příspěvek