Jarní kolo Plamene Dolní Bukovsko

Po úspěšně zvládnutém podzimním kole nás přivítalo kolo jarní. Opět se do Dolního Bukovska sjely oba obvody, jak náš první, tak třetí v obou kategoriích. Bohužel v noci nalilo tak, že na hřišti stála voda a tak jsme museli vyřešit, jak postavíme požární útok.   Dali jsme hlavy dohromady a postavili ho tak, že jsme se fotbalovému hřišti kulantně vyhnuli a tím se vyhnuli i dalším problémům. :-D Na útoku začínali mladší kategorie a starší začínali na štafetě CTIF. Tu náš tým opět zaběhl s nejlepším časem dne, taktéž i požární útok. Mladší na štafetě zaběhli též krásný čas a skončili druzí, na útoku též.

Celkově mladší na třetím nepostupovém místě. Starší s pěti prvními místy a celkově prvním místem postoupili na okres! I letos budeme bojovat o postup, snad to vyjde!

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Plamen a jeho autorem je Vladimír Nejedlý. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Autor: Vladimír Nejedlý

jako vedoucí mladých hasičů na plný úvazek. V čem jsem lepší než ostatní? Snažím se děti motivovat a ne na ně řvát. A věřte že i ten nejhorší člen týmu je třeba. Může se stát, že už zítra ukáže, co je v něm. Málo kdy dnes dostaneme hotové dítko. Začíná se téměř vždy od nuly. Zvedej nohy, běháme po špičkách. Talent sám nestačí. A mnohdy stačí tak málo, abych mohl říct "Tebe jsem nepředhonil ani před dvaceti kily".

Napsat komentář