Mladí hasiči pomáhají stavět stany

Při příležitosti 120let výročí založení hasičského sboru Albrechtice zajišťoval náš sbor občerstvení. Naše 23kuchyně je vyhlášená a tak není divu. Mladí hasiči byli nápomocni dopoledne při stavění stanů. Stavění stanů se líbilo hlavně Kaštanovi.

Stavění stanů

Albrechtice - Stavění stanů

Polní kuchyně

Albrechtice - Polní kuchyně

Do Albrechtic jsme odjeli v brzkých ranních hodinám ve složení, Petra „Pihule“ Venčovská, Jakub „Kaštan“ Kocanda a Martin „Vávrda“ Vávrovský.  Po jedenácté jsme už spěchali zpět na soutěž. Na desátou večerní jsem se vracel zpátky pro osazenstvo stánků. Doprovázel mě Kaštan, za což bych mu chtěl poděkovat. Ono brzo vstávat celý den řídit a běhat po soutěži a za tmy se znovu sednout do auta je náročné a moje únava nebyla malá. V Albrechticích jsme stihli posledních pár taktů dechovky a nádherný ohňostroj. Příjezd domů se konal těsně před půlnocí.

Stavění stanů se líbilo hlavně Kaštanovi

Galerie ohňostroj Albrechtice

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce a jeho autorem je Vladimír Nejedlý. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Autor: Vladimír Nejedlý

jako vedoucí mladých hasičů na plný úvazek. V čem jsem lepší než ostatní? Snažím se děti motivovat a ne na ně řvát. A věřte že i ten nejhorší člen týmu je třeba. Může se stát, že už zítra ukáže, co je v něm. Málo kdy dnes dostaneme hotové dítko. Začíná se téměř vždy od nuly. Zvedej nohy, běháme po špičkách. Talent sám nestačí. A mnohdy stačí tak málo, abych mohl říct "Tebe jsem nepředhonil ani před dvaceti kily".

4 komentáře u „Mladí hasiči pomáhají stavět stany

Napsat komentář