O nás

Jsme tým mladých hasičů z Dolního Bukovska. Dejte nám šanci Vám ukázat náš svět a náš svět Vás na dobro pohltí. Cílem týmu je být první, ale i poslední místo je dobré. Ukáže nám naše chyby. Bez posledních míst nikdy nebudou ta první. Jsme hasiči již dávno. Hasičů bylo i spousta našich rodičů. Ale my? My už opravdu chceme.

Moto:  Mladí Hasiči… Jeden za všechny, všichni za jednoho!!! Jezdíme tam, odkuď vy utíkáte. Pracujeme na místech, kde se mnohdy svádí boj se smrtí. Prožíváme a zachraňujeme osudy druhých…

Hlášky ze soutěží:

– Nosíme věci na plac a v tom se ozve Dája, kdy pojedeme domů.

– Po proběhnutí závodníka na 100m překážek, který spojil spoj až za rozdělovačem, To se smí? A jakto, že já mám neplatnej pokus? Nikol spojila, ale spoj se jí rozpadl.

– Uvolňování atmosféry na republice Vláďo jedeš bomby? Ne, jedu český styl, sexy frndy.

– Republika a finálový útok s možností výhry. Po útoku. Vláďo, co jsi se tam válel po zemi. Nevím pamatuju si jen hvězdičky a probral jsem se v louži. Tak hlavně, že jsi se neutopil.

– Na MČR po příjezdu do sky areálu na bráňák, kdy se autu do toho kopce ani na jedničku nechtělo. NECHTĚLA BYCH BĚŽET.

– Po nárazu kolenem do překážky. Sakra kdo mi to dal do cesty.

– Po příjezdu do nemocnice. Tak tady už jsme taky byli, nezdá se Vám, že známe všechny nemocnice v republice?

– Cesta do nemocnice ze Zderazi. A Vláďa nás vzal zkratkou. A já bych se tam bála, že se nevejdu ani na kole.

– Pavel mlčí bez odpovědi Pavle řekni něco. něco. řekni něco jinýho. Něco jinýho.

– Při hře na Den trifidů. Pihule na zapískání sedla do strniště. Potom prohlásila: Už nejsem pana kvůli Vláďovi. Vláďa na to: Tohle ale musím říct tátovi já. 

– Rok 2006, začátek působení Haničky jako hlavní vedoucí. závodník: Hani a myslíš, že budeme někdy první? Hanička na to: NEBOJ, NENÍ DŮLEŽITÉ ZVÍTĚZIT, ALE ZÚČASTNIT SE. závodník: JÁ VÍM. Hanička: OBČAS DOSTANEME SLADKOSTI I ZA POSLEDNÍ MÍSTO.

– rok 2015, těsně před vánocemi, po valné hromadě cestou na 60m překážek. Jsem plná energie. A v kolik jsi šla spát? Spát? To teprve půjdu

– rok 2015 Co vy dvě hrdličky? My jsme jenom kamarádi.

Napsat komentář